Sterntaler

Nemecký výrobca Sterntaler odevných doplnkov pre deti, sa radí medzi najväčších európskych výrobcov tohto sortimentu. Kvalitné textilné výrobky tejto nemeckej firmy sú veľmi obľúbené a populárne pre svoju vysokú kvalitu.

Veľkou prednosťou a špecialitou textilného oblečenia firmy STERNTALER (čapice, klobúčiky, vrchné oblečenie), je výroba zo špeciálnych materiálov s UV filtrom (podľa normy Austrálie/Nový Zéland AS/NZS 4399:1996) ktoré Vaše deti spoľahlivo ochránia pred nebezpečným slnečným žiarením a zároveň aj proti ich vyblednutiu. Označenie UPF 50+, znamená že látka dokáže odtieniť až 98% ultrafialového žiarenia.

Pri zimných čiapkach a rukaviciach sú výrobky vyrobené s Thinsulate materiálov, obojstranné modely, vodeodolné modely a modely s reflexnými materiálmi. Vďaka použitým vysoko reflexných materiálov je mnohonásobne zvýšená bezpečnosť detí. Mnoho mamičiek používa opätovne tieto výrobky pre ďalšie svoje deti. Aj po niekoľkonásobnom praní je látka bez žmolkov a stále si udržuje svoj tvar a kvalitu.

Kategória produktu
Veľkosť
Farba
UV filter
Kategória produktu
Veľkosť
Farba
UV filter